Asistent u reviziji – stručno osposobljavanje (m/ž)

Zagreb, Croatia

Oglas više nije dostupan.

Djelatnosti društva Kulić i Sperk Revizija d.o.o. su revizija, savjetovanje i računovodstveni poslovi za inozemna i tuzemna poduzeća.

Naša snaga leži u bogatstvu različitosti, stručnosti zaposlenika i njihovoj predanosti ostvarenju poslovnih ciljeva. Bazirajući se na procjeni potreba i očekivanja naših klijenata, pažljivo odabiremo kriterije i odgovarajuće sastavljamo tim koji će pružiti konkretne usluge.

Mjesto rada: Zagreb, Radnička cesta 52, R2 toranj, VII kat

 Opis posla:
• sudjelovanje u revizijama financijskih izvještaja i drugim revizijskim projektima
• asistiranje pri provjeri i testiranju internih kontrola poslovnih procesa klijenata
• analiza dokumenata prikupljenih u reviziji financijskih izvještaja
• sudjelovanje pri izradi nacrta revizorskog izvješća

Uvjeti:
• završen preddiplomski ili diplomski studij ekonomskog smjera - prednost smjer računovodstvo i revizija
• poznavanje osnova računovodstva i računovodstvenih propisa
• poznavanje rada na računalu (aktivno korištenje MS Office-a)
• sistematičnost, analitičnost, dosljednost
• visoka razina profesionalnosti, samostalnosti i odgovornosti
• aktivno znanje njemačkog i/ili engleskog jezika u govoru i pismu

Što nudimo:
nakon uspješnog stručnog osposobljavanja rad na neodređeno vrijeme
• rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju (prosječna starost naših zaposlenika je 30 godina)
• stjecanje novih vještina i znanja u području revizije i računovodstva
• razni benefiti - saznajte više na našem Career site-u

Rok za prijavu: 17.07.2019.
Kandidate koji ispunjavaju uvjete će biti pozvani na testiranje i intervju.

Pratite nas i na LinkedIn-u: https://www.linkedin.com/company/kulic-sperk
I na moj Posao.net: https://www.moj-posao.net/Profil-Poslodavaca/120033/KULIC-I-SPERK-REVIZIJA-doo-za-reviziju-i-porezno-savjetovanje/

Ako ipak niste zainteresirani, ali poznajete nekoga tko bi mogao biti, molimo Vas da mu proslijedite ovaj oglas :)