Ovlašteni revizor (m/ž)

Zagreb, Croatia

Djelatnosti društva Kulić i Sperk Revizija d.o.o. su revizija, savjetovanje i računovodstveni poslovi za inozemna i tuzemna poduzeća.

Naša snaga leži u bogatstvu različitosti, stručnosti zaposlenika i njihovoj predanosti ostvarenju poslovnih ciljeva. Bazirajući se na procjeni potreba i očekivanja naših klijenata, pažljivo odabiremo kriterije i odgovarajuće sastavljamo tim koji će pružiti konkretne usluge.

Mjesto rada: Zagreb, Radnička cesta 52, R2 toranj, VII kat

 Opis posla

• revizija financijskih izvještaja i druge revizijske usluge;

• izrada poslovnih analiza;

• poslovno savjetovanje:

• poznavanje, praćenje i primjena Zakona i propisa iz područja revizije, poreza i računovodstva

Uvjeti:

• minimalno 6 godina relevantnog radnog iskustva na poslovima revizije;

• certifikat ovlaštenog revizora pri Hrvatskoj revizorskoj komori;

• VSS ekonomskog smjera;

• poznavanje rada na računalu s naglaskom na MS Office paket;

• poznavanje revizijskih, računovodstvenih i poreznih propisa te HSFI i MSFI;

• sistematičnost, analitičnost, dosljednost;

• visoka razina profesionalnosti, samostalnosti i odgovornosti;

• aktivno znanje njemačkog i/ili engleskog jezika u govoru i pismu.

Što nudimo:

• rad na raznovrsnim projektima s klijentima iz različitih sektora gospodarstva;

• rad u dinamičnom i izazovnom okruženju;

• mogućnost profesionalnog napredovanja;

• stimulativna primanja;

• rad na neodređeno vrijeme.

Rok za prijavu: nedoređeno

Kandidate koji ispunjavaju uvjete će biti pozvani na intervju.

Pratite nas i na LinkedIn-u: https://www.linkedin.com/company/kuli%C4%87-i-sperk-revizija-d.o.o./

I na moj Posao.net: https://www.moj-posao.net/Profil-Poslodavaca/120033/KULIC-I-SPERK-REVIZIJA-doo-za-reviziju-i-porezno-savjetovanje/

Ako ste zainteresirani za računovodstvo, reviziju, poslovno i/ili porezno savjetovanje iskoristite našu opciju otvorene prijave na Career Siteu, a mi ćemo Vas kontaktirati kada se otvori novi natječaj.

Ako ipak niste zainteresirani, ali poznajete nekoga tko bi mogao biti, molimo Vas da mu proslijedite ovaj oglas.

Reci prijateljima za ovaj oglas